A gdyby to naprawdę był zamach…

Przypuśćmy, że na światło dzienne wychodzi bardzo ważny dowód potwierdzający winę Rosjan. Tradycyjnie komuniści jak to komuniści do niczego się nie przyznają… Co w takiej sytuacji robi Polska?

Potencjał militarny i dyplomatyczny mamy jaki mamy. W dodatku wszyscy najważniejsi dowódcy nie żyją. Sojusznicy niby wielcy, ale czy oddani? Nie mieliśmy okazji jeszcze sprawdzić. Trudno sobie wyobrazić by Polska w odwecie samotnie uderzyła na Rosjan. Ku swemu zdziwieniu piszę to z uśmiechem na ustach. Tak trudno to pojąć… Zresztą czemu miałaby służyć taka wojna? Kolejne niepotrzebne ofiary.

Czas przygotować husarię?

Aż strach pomyśleć, co by się stało w przypadku urzeczywistnienia się  tej wersji wydarzeń. Dlatego z dnia na dzień coraz mniej wierzę w cały ten zamach na Prezydenta. Jest to zbyt irracjonalna wersja wydarzeń. Żyjemy w XXI wieku, 65 lat po wojnie, a Rosja nie jest już wielkim mocarstwem, które może sobie pozwolić na takie posunięcie. Ludzie zejdźcie na ziemię.

Reklamy

4 Responses to A gdyby to naprawdę był zamach…

 1. mir 67 says:

  co ma 21 wiek do postępowania kolesi z FSB.
  tak ci przy okazji przypomnę ze podobna filozofie miało wielu polityków nie mówiąc o Żydach w przedwojennej europie w tym w IIRP w stosunku do Hitlera i jak to się skończyło?

 2. JNK says:

  Tak oczywiście Rosjanie podczas naprawy samolotu podłożyli bombę, później wytworzyli sztuczną mgłę oraz obliczyli w o które drzewo zahaczy i gdzie spadnie samolot aby móc dobić pilotów. Teorie spiskowe nadają się na kabaret.

 3. Rozsądek says:

  Wybacz,ale chyba nie wiesz co mówisz. Juszczenko został otruty diotoksynami, niezależna dziennikarka rosyjska została zamordowana. Były dowódca KGB został napromieniowany polonem…. rok fakt ,że mamy rok 2010 nie znaczy że ludzie sa potulni jak baranki. Możesz miec komputer i internet i cieszyć się jak to fajnie jest w xxi wieku, tak samo było w 1939, po wielkiej wojnie…. przyszła następna.
  Gratulacje rozsądku

  • JNK says:

   70 lat temu Rosja była wielkim mocarstwem, które mogło sobie pozwolić na wszystko. Kreml wiedział, że śmierć Litwinienki nie poruszy nikogo na Zachodzie i pozwolił sobie na taki czyn. Zabójstwo Prezydenta to zdarzenie nieporównywalnego kalibru na które słabiutka Rosja nie mogłaby sobie pozwolić. Mówisz o wojnie, w imię czego miałaby być ta wojna? Jaki cel miałaby mieć Polska? Tysiące niepotrzebnych ofiar?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: