Raport wyborczy: wpadki kandydatów

– Bronisław Komorowski powinien zrezygnować z funkcji marszałka i pełniącego obowiązki prezydenta. Pełniąc je ma dodatkowe możliwości w porównaniu z innymi kandydatami i to jest konflikt interesu – uważa Olechowski.

Typowy facepalm

Dlaczego niektórzy politycy opowiadają takie głupoty?  Pan Andrzej Olechowski doskonale wie, że Komorowski nie zrezygnuje z funkcji marszałka. Więc jeśli coś jest nie możliwe to po co poruszać w ogóle taki temat. Czy nie lepiej zająć się własną kampanią i programem wyborczym, a nie pieprzeniem farmazonów. Do wyborów bardzo mało czasu, a poparcie znikome.

Z kolei Bronisław Komorowski, a właściwie jego sztab PR-owców również nie popisał się mijającym tygodniu. Podpisanie nowelizacji ustawy o IPN może go kosztować parę ważnych punktów procentowych. Komorowski chyba zbytnio wczuł się w rolę Prezydenta i zapomniał, że jest jednocześnie kandydatem, który musi uważać na każdy swój ruch.

Ziemia nie zawaliłaby się gdyby kandydat PO skierował nowelizację ustawy o IPN do Trybunału Konstytucyjnego. Ba, tym ruchem zyskałby przychylności ludzi, którzy teraz wahają się nad udzieleniem poparcia Jarosławowi Kaczyńskiemu, ze względu na sentyment do jego zmarłego brata.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: