Zaskakujące zeznanie świadka katastrofy

Nikołaj Łosiew, emerytowany pilot wojskowy, właściciel pobliskiej działki, był na miejscu w 20 minut po katastrofie prezydenckiego samolotu. Jak powiedział Polskiemu Radiu, w rozbitej kabinie widział oprócz członków załogi przypiętych pasami do foteli ciało jeszcze jednej osoby.

Źródło: Wirtualna Polska

(fot. AP / Mikhail Metzel)

W tym momencie nasuwa się kilka pytań. Jeśli kabina pilotów nie była w tak tragicznym stanie, jak nam to wmawiano przez cały czas i postronny obserwator mógł bez trudu stwierdzić, że oprócz załogi przebywał w niej jeszcze ktoś, to jakim cudem identyfikacja akurat tych ofiar trwała ponad półtora tygodnia? Proszę zwrócić uwagę na stwierdzenie, że załoga była przypięta pasami do foteli. Przypomnijmy, że piloci byli wśród ostatnich 21 osób, których trumny dotarły do Polski.

Brednie o doszczętnym spaleniu ciał załogi, czy też takim ich rozczłonkowaniu, że uniemożliwiało to identyfikację, można więc włożyć między bajki.

Reklamy

4 Responses to Zaskakujące zeznanie świadka katastrofy

 1. tyle juz sie naczytałam o tej katastrofie ze nie wiadomo w co wierzyc
  pozdrawiam

 2. Homoja says:

  Wystarczy spojrzeć na wrak samolotu, mając wiedzę, że uderzył w ziemię do góry kołami. Świadków było wielu, jeden nagrał filmik(ten w którym rzekomo strzelano do tych co przeżyli), potem niby go zamordowano, ale za kilka dni zmartwychwstał, a ostatnio nawet dementował, że strzałów nijakich nie było.
  Co tam się działo, prawdy nie poznamy.

 3. pk1001100011 says:

  Nikołaj Łosiew ma jakiekolwiek dowody, które przemawiałyby za tym co mówi? Np. zdjęcia?
  Wiem, że niewielu ludzi chodzi po działce z aparatem fotograficznym, itp. Jednak nawet jeżeli jego słowa są prawdą to nie ma jak udowodnić, że to prawda. Każdy w każdej chwili może jego słowa podważyć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: